O nas

Jesteśmy Stowarzyszeniem o Charakterze Strzeleckim którego celem jest propagowanie strzelectwa sportowego, rekreacyjnego oraz myśliwskiego.

Nasze cele realizujemy poprzez organizowanie szkoleń z zakresu technik strzeleckich, zasad bezpiecznego obchodzenia się z bronią oraz jej budowy.
Organizujemy także zawody strzeleckie dla strzelców sportowych, myśliwych jak i osób nie posiadających uprawnień strzeleckich.

Wszystkie te przedsięwzięcia realizowane są przy współpracy z wykwalifikowanymi instruktorami, sędziami oraz czynnymi funkcjonariuszami służb specjalnych zrzeszonymi w naszym Stowarzyszeniu

Posiadamy doświadczenie w organizacji strzelań rekreacyjnych dla zakładów pracy, szkół oraz grup indywidualnych. Dysponujemy własną strzelnicą o maksymalnej odległości strzału 300m, na której to prowadzimy nasze działania.

Obiekt nasz pozwala na organizację strzelań dynamicznych oraz tarczowych na odległościach do 300 metrów. Dwie niezależne osie pozwalają na prowadzenie szkoleń w dwóch grupach z różnych rodzajów broni. Gabaryty strzelnicy umożliwiają prowadzenie szkoleń w zakresie konwojowania i ochrony pojazdów.

Charakter naszej działalności oraz możliwości jakie posiadamy, powoduje że jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy w wyżej opisanym zakresie, dostosowując czas i ceny do potrzeb naszych klientów w trosce o ich satysfakcję.

Zapraszamy